Praca - Programista aplikacji biznesowych

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2394093
szukaj
Oferta z dnia: 25 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Mergesoft sp. z o.o.
Programista aplikacji biznesowych
miejsce pracy: Poznan/wielkopolskie
Zakres obowiązków:

  • projektowanie i wytwarzanie oprogramowania w zakresie logiki biznesowej, systemów baz danych i interfejsu użytkownika,

  • praca analityczna w dziedzinie używanych technologii.

Wymagania:
Oczekujemy:

  • znajomości technologii: PL/SQL, SQL, C# lub C++,

  • chęci rozwoju i poznawania nowych technologii,

  • umiejętności projektowania logiki aplikacji biznesowych.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość GIT,

  • znajomość technologii internetowych: ASP.NET, TypeScript, CSS, Angular,

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji biznesowych,

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych,

  • wiedza dziedzinowa z zakresu bankowości.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • udział w dużych prestiżowych projektach,

  • pracę z użyciem nowoczesnych narzędzi i technologii (Visual Studio Code, Microsoft Visual Studio 2022, Oracle SQL Developer, Microsoft DevOps),

  • pracę na pełen etat w stabilnej firmie,

  • elastyczne godziny pracy (Ty decydujesz o której godzinie rozpoczynasz pracę - 7.00, 8.00, 9.00),

  • pracę w systemie hybrydowym,

  • pracę w niewielkim zespole, w przyjaznej atmosferze,

  • komfortowe stanowisko pracy z dwoma monitorami,

  • biuro w ścisłym centrum miasta.