Praca - Pracownik produkcji - ocynkownia (trawersowanie)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2394094
szukaj
Oferta z dnia: 25 kwiecień 2024
poleć znajomemu
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
Pracownik produkcji - ocynkownia (trawersowanie)
miejsce pracy: Bochum/Zagranica
Zakres obowiązków:

Miejsce pracy: Bochum (Niemcy)

Wymagania:
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Proste prace pomocnicze na produkcji w ocynkowni

  • Zawieszanie/ zdejmowanie elementów metalowych na trawersach

  • Obróbka i kontrola jakości komponentów po ocynkowaniu

WYMAGANIA:

  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracach w ocynkowni, branży budowalnej lub przy obróbce metali, bądź innych pracach fizycznych

  • Umiejętności manualne - dokładność

  • Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana

  • Mobilność, czyli posiadanie własnego samochodu nie jest wymogiem koniecznym, gdyż zakwaterowania znajdują się w bardzo małej odległość od zakładu pracy!

NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Polska umowa o pracę na pełny etat. Docelowo dłuższa współpraca!

  • Gwarantowana ilość godzin pełnego etatu, a w sezonie bardzo duża ilość nadgodzin płatnych +25%

  • Podstawowa (wyjściowa) stawka godzinowe: 14,00 EUR

  • Stawka za nadgodziny: 17,50 EUR (duża liczba nadgodzin w sezonie!)

  • Średnie zarobki netto (na rękę) od 1.700 do 2.300 EUR miesięcznie

  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (+25%), niedziele (+50%), święta niemieckie (+100%)

  • DARMOWE ZAKWATEROWANIE w pełni umeblowane i wyposażone, w pobliżu miejsca pracy, z dostępem do Internetu!

  • W pełni płatne dni świątecznie wolne od pracy -> MGsolutions wynagradza w pełni każdy dzień świąteczny wolny od pracy, który wypada w tygodniu roboczym Pracownika

  • Premie wakacyjne oraz świąteczne

  • Agencja MG NIE stosuje tzw. Arbeitszeitkonto, a wszystkie godziny pracy oraz dodatki rozlicza na bieżąco, wraz z najbliższym miesięcznym wynagrodzeniem za pracę

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • udział w dużych prestiżowych projektach,

  • pracę z użyciem nowoczesnych narzędzi i technologii (Visual Studio Code, Microsoft Visual Studio 2022, Oracle SQL Developer, Microsoft DevOps),

  • pracę na pełen etat w stabilnej firmie,

  • elastyczne godziny pracy (Ty decydujesz o której godzinie rozpoczynasz pracę - 7.00, 8.00, 9.00),

  • pracę w systemie hybrydowym,

  • pracę w niewielkim zespole, w przyjaznej atmosferze,

  • komfortowe stanowisko pracy z dwoma monitorami,

  • biuro w ścisłym centrum miasta.