Praca - Projektant instalacji fotowoltaicznych

szukaj
Oferta z dnia: 25 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Projektant instalacji fotowoltaicznych
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 11349
Zakres obowiązków:

Poszukujemy doświadczonego Inżyniera Elektrotechnicznego na stanowisko Solar Engineer, który dołączy do zespołu specjalizującego się w projektowaniu, instalacji i utrzymaniu systemów fotowoltaicznych.

Kandydat będzie odpowiedzialny za zarządzanie projektami od etapu projektowania do wdrożenia, współpracując zarówno z wewnętrznymi zespołami, jak i zewnętrznymi podwykonawcami i dostawcami sprzętu technicznego. Doskonała znajomość języka angielskiego jest niezbędna na tym stanowisku, ze względu na współpracę z globalnymi strukturami firmy.

Obowiązki:

  • Projektowanie instalacji fotowoltaicznych, w tym tworzenie diagramów linowego (Single line diagram) oraz dokumentacji technicznej zgodnie z obowiązującymi normami technicznymi
  • Zarządzanie projektem od fazy koncepcyjnej do realizacji, w tym nadzór nad postępem prac, kontrola jakości oraz terminowa dostawa materiałów i sprzętu
  • Komunikacja z zewnętrznymi podwykonawcami i dostawcami w celu uzyskania ofert, negocjacji warunków oraz zapewnienia zgodności z wymaganiami projektu
  • Zapewnienie zgodności projektów z lokalnymi i międzynarodowymi normami technicznymi oraz przepisami dotyczącymi energii odnawialnej
  • Wykonywanie analizy technicznej i ocena wydajności systemów fotowoltaicznych, w celu optymalizacji efektywności i osiągnięcia celów projektowych

Wymagane kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe techniczne związane z elektrotechniką lub pokrewną dziedziną
  • Minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu i zarządzaniu instalacjami fotowoltaicznymi
  • Doskonała komunikacyjna znajomość języka angielskiego, umożliwiająca skuteczną współpracę z globalnymi strukturami firmy
  • Znajomość obowiązujących norm technicznych i przepisów dotyczących energii odnawialnej
  • Zdolność do samodzielnego tworzenia diagramów liniowych (Single line diagram) oraz innej dokumentacji technicznej
  • Umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów w kontekście optymalizacji efektywności systemów fotowoltaicznych

Oferta:

  • Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • Bycie częścią międzynarodowego środowiska
  • System hybrydowy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Dzień wolny z okazji urodzin

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w dogodnej formie zatrudnienia,

  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,

  • możliwość kreowania nowych rozwiązań i implementacji ich w praktyce,

  • przyjazną atmosferę,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • pakiet medyczny, multisport.