Praca - Pomocnik ustawiacza procesu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2394110
szukaj
Oferta z dnia: 25 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Willson & Brown Sp. z o.o.
Pomocnik ustawiacza procesu
miejsce pracy: Warszawa, Włochy/mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie wtryskarki do produkcji

  • Przygotowanie niezbędnych materiałów

  • Pomoc Ustawiaczowi przy montażu formy

  • Utrzymanie czystości maszyny

  • Realizacja zadań zgodnie z obowiązującymi procedurami

Wymagania:
Wymagania:

  • Gotowości do pracy zmianowej - czterobrygadowej

  • Gotowości do pracy w soboty i niedziele

  • Komunikatywnej znajomości języka polskiego

  • Chęci do pracy i dokładność w wykonywanych obowiązkach

  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w zakresie operowania maszynami

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków paletowych elektrycznych i suwnic

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość zdobycia oraz poszerzenia doświadczenia zawodowego w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Przyuczenie do zawodu na danym stanowisku pracy

  • Nowoczesny park maszynowy z szerokim zakresem technologii

  • System premiowy

  • Finansowanie nauki j. angielskiego lub niemieckiego na platformie eTutor

  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej oraz dofinansowania do pakietu sportowego