Praca - Operator maszyn

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2394121
szukaj
Oferta z dnia: 25 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Operator maszyn
miejsce pracy: Biskupice Podgórne/dolnośląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 5916
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Przygotowanie materiałów do produkcji
  • Ustawianie maszyn
  • Kontrola procesu technologicznego
  • Dbanie o jakość produkowanego materiału

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym
  • Możliwość samodzielnego dojazdu do Biskupic Podgórnych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane

Oferta:

  • Zatrudnienie w renomowanej firmie o skandynawskim kapitale
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Możliwość nawiązania dłuższej współpracy bezpośrednio z naszym klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe – 5600 zł brutto na start
  • Podwyżka po okresie wdrożenia do 6175 zł brutto
  • Dodatek 600 - 800 zł brutto miesiecznie za pracę w systemie 4-brygadowym
  • Dobrze przygotowany proces wdrożenia dla nowych pracowników
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
  • Praca w przyjaznej atmosferze

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Perks of being a #Polcoder:

  • You can fully focus on your project – no bureaucracy, no ridiculous rules

  • Clear promotion and pay raise procedures

  • Competitive salary with up to 20 paid days off (B2B) and personal development budget

  • We respect your private life – no overtime, no weekend jobs, work-life balance only, promise!

  • Work at times that suit your daily rhythm, from the place of your choice

  • Professional onboarding process

  • Opportunity to play the role of Tech Leader in projects and decision-making (Senior role)

  • Develop your interests: become a speaker at prestigious conferences and workshops, publish on our blog, evaluate candidate’s skills or, at the senior level, act as a project leader or mentor

  • Your work is appreciated  – we believe in the power of feedback, also the one you give us

  • Team integration events where you will see why our employees appreciate working at Polcode, and how friendships made with us last for years

  • Multisport card, private medical care, life insurance and meaningful gifts to celebrate important days

TLDR:

  • 100% remote work

  • 0% nonsense

We strongly believe that putting people first makes our work better, so we encourage you to develop your career and follow your passion. We wanna do great things with you!