Praca - Operator Maszyn produkcyjnych

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2394143
szukaj
Oferta z dnia: 25 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Staff Partners
Operator Maszyn produkcyjnych
miejsce pracy: Białystok, Dojlidy Górne/podlaskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. OPP/BIA/2024
Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • obsługę i ustawianie maszyny

  • kontrolę procesu produkowanych wyrobów

  • kontrolę dokumentacji produkcyjnej

Wymagania:

Na stanowisku oczekujemy:

  • minimalnego doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych

  • umiejętności pracy w zespole

  • bezproblemowego rozróżniania kolorów

  • chęci podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym

  • orzeczenia lekarskiego do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości do jego wyrobienia przed rozpoczęciem pracy

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Kandydatowi oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z założeniem na długofalową współpracę

  • dedykowanego trenera wdrażającego do pracy

  • możliwość rozwoju i awansu

  • pracę z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń i technologii

  • atrakcyjny dodatek nocny oraz inne dodatki i premie