Praca - Pracownik produkcji linii papierniczej - Mielarz

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2394154
szukaj
Oferta z dnia: 25 kwiecień 2024
poleć znajomemu
MALTA DECOR Sp. z o.o.
Pracownik produkcji linii papierniczej - Mielarz
miejsce pracy: Poznan/wielkopolskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. MMPMA/4MD
Wymagania:
Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie m.in.:

  • Sterowanie procesem przygotowania masy

  • Obsługa linii mielenia masy

  • Bieżąca analiza parametrów masy i wytwarzanego papieru

  • W uzgodnieniu z maszynistą i mistrzem szybka reakcja w prowadzeniu procesu produkcyjnego w przypadku niewłaściwych parametrów papieru

  • Bezpośredni nadzór nad pracą: dozowania celulozy, dozowania pigmentów (kontrola dokładności naważania)

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

  • Kontrola stanu technicznego urządzeń w ciągu maszynowym, zgłaszanie ewentualnych awarii

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży

  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych

  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu

  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

  • Program poleceń pracowniczych

  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe

  • Wykształcenie i doświadczenie w papiernictwie i/lub poligrafii będzie istotnym atutem

  • Gotowość do pracy w ruchu ciągłym (system czterobrygadowy)

  • Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi urządzeń transportu bliskiego

  • Doświadczenie w pracy w zakładach produkcyjnych, obsłudze maszyn i urządzeń (ustawianie parametrów, przezbrajanie, umiejętność dostrzegania zależności, szukania przyczyn usterek itp.)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • umowę współpracy

  • dobre wynagrodzenie

  • punktualne wypłaty

  • zakwaterowanie

  • pracę na dłuższy czas

  • możliwość podstawienia nowego busa