Praca - Asystent / Asystentka projektanta budowlanego, konstruktora - geotechnika

szukaj
Oferta z dnia: 25 kwiecień 2024
poleć znajomemu
PalGeo Sp. Z o.o. Sp. k.
Asystent / Asystentka projektanta budowlanego, konstruktora - geotechnika
miejsce pracy: Warszawa, Mokotów/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • Analiza dokumentacji przetargowej,

  • Przygotowywanie kalkulacji i ofert technicznych,

  • Kontakt z klientem,

  • Wykonywanie obliczeń geotechnicznych,

  • Przygotowanie rysunków technicznych rozwiązań geotechnicznych,

Wymagania:

  • Wykształcenie budowlane, mile widziane kierunkowe - geotechnika

  • Absolwent lub student studiów niestacjonarnych

  • Miło widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy wykonywaniu projektów geotechnicznych (pale CFA, FDP, ścianki berlińskie, mikropale, kotwy gruntowe, ścianki szczelne, kolumny DSM)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • Pracę za godziwe pieniądze.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego do uprawnień projektowych i wykonawczych.