Praca - Pracownik ds. technicznych

szukaj
Oferta z dnia: 25 kwiecień 2024
poleć znajomemu
CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.
Pracownik ds. technicznych
miejsce pracy: Piątek/łódzkie
Zakres obowiązków:
ZADANIA NA STANOWISKU PRACY

  • Sprawdzanie bezpieczeństwa i prawidłowości działania maszyn i urządzeń oraz raportowanie usterek i awarii maszyn i urządzeń.

  • Obsługa urządzeń warsztatowych (wiertarki, szlifierki, kompresory itp.), dbałość o kompletność udostępnionych narzędzi, dbanie o stan techniczny powierzonego sprzętu i mienia, dbanie o utrzymanie porządku na podległym terenie,

  • Realizacja prac konserwacyjnych oraz remontowych przenośników taśmowych.

  • Przeprowadzanie drobnych konserwacji instalacji technicznych lub budynków.

  • Wykonywanie pomiarów kontrolnych przed dopuszczeniem maszyny, urządzenia, stanowiska roboczego do produkcji.

  • Wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych instalacji elektrycznych oraz pomiary elektryczne pomontażowe i okresowe.

  • Montowanie, demontowanie oraz instalowanie różnego typu opraw oświetleniowych oraz ich konserwacja.

  • Usuwanie bieżących zakłóceń, awarii maszyn i urządzeń dla zapewnienia ciągłości operacji

  • Dbałość o wysoki standard, dobrą organizację i porządek w miejscu pracy zgodnie z przyjętymi zasadami 5S

Wymagania:
 OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW

  • Znajomość schematów elektrycznych i umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Umiejętności manualne

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych, podnośników

  • Zaświadczenie kwalifikacyjne typu E - mile widziane

  • Rzetelność, dokładność i samodzielność w działaniu

  • Umiejętność współpracy

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych

  • Przyjazną atmosferę pracy