Praca - Ustawiacz linii drukarskiej

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2394284
szukaj
Oferta z dnia: 26 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Ustawiacz linii drukarskiej
miejsce pracy: Niepołomice/małopolskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 10471
Zakres obowiązków:
Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku drukarza lub ukończona kierunkowa szkoła poligraficzna + bazowe doświadczenie w pracy na produkcji o wysokim poziomie automatyzacji
  • Otwartość na pracę w systemie wielozmianowym (czterobrygadowym)
  • Umiejętność radzenia sobie z problemami technicznymi, które mogą wystąpić na maszynach

Obowiązki:

  • Obsługa linii drukarskiej zgodnie z instrukcją stanowiskową
  • Kontrola jakości procesu drukowania
  • Obsługa oprogramowania do zarządzania zleceniami produkcyjnymi
  • Dokonywanie korekt w ustawieniach maszyn

Oferta:

  • Praca w stabilnej firmie
  • Umowa o pracę
  • Bogaty system premiowy
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna w pełni refundowana przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie na życie
  • Opieka stomatologiczna
  • Preferencyjne pożyczki
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Paczki świąteczne i inicjatywy dobroczynne

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
What we offer:

  • Exciting work in great teams using agile methodologies

  • Flexible work hours

  • Hybrid way of work (office/home)

  • Nice work-live balance

  • Personal development supported by training programs, internal training programs, on-line learning platforms, daily work with highly skilled experts

  • Participation in projects dedicated for tycoons of aircraft industry, train industry, automotive industry, spaceships industries

  • Great work atmosphere

  • Attractive social package including among others private medical care, multi-sport cards, language courses