Praca - Kontroler Jakości - kontrola elementów spawanych

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2394315
szukaj
Oferta z dnia: 26 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Zoeller Tech Sp. z o.o.
Kontroler Jakości - kontrola elementów spawanych
miejsce pracy: Rekowo Górne, k. Redy/pomorskie
Zakres obowiązków:
Zakres Twoich obowiązków:

  • przygotowywanie list kontrolnych dla pracowników hali spawalniczej

  • kontrolowanie jakości spoin i konstrukcji spawanych

  • dokumentowanie przeprowadzonych kontroli

  • współpraca z działem produkcji

  • udział w opracowaniu rozwiązań odnośnie polepszenia jakości

Wymagania:
Czego od Ciebie oczekujemy:

  • umiejętności czytania rysunku technicznego

  • umiejętności wykonywania pomiarów (suwmiarka, kątomierz)

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym: 6:00-14:00 oraz 14:30-22:30

  • mile widziana umiejętność oceny wizualnej spoin

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Możemy Ci zaoferować:

  • stabilne zatrudnienie

  • umowę o pracę

  • możliwość awansu

  • dofinansowanie do wczasów

  • zapomogę świąteczną

  • dofinansowanie karty Multisport

  • podstawową opiekę medyczną

  • dofinansowanie do wybranych pakietów medycznych

  • bezpłatne karty żywnościowe do automatów po okresie próbnym

  • możliwość udziału w bezpłatnych inicjatywach sportowych lub kulturalnych

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Tak pracujemy w tym dziale:

Zajmujemy się kontrolą elementów spawanych zabudów pojazdów komunalnych. Sprawdzamy zgodność z dokumentacją techniczną (m.in. wymiary, kąty, powierzchni, kształt). Przeprowadzamy ocenę wizualną spoin.

Przygotowujemy dokumentację jakościową wykorzystywaną przez obszar produkcji. W przypadku wykrycia nieprawidłowości sporządzamy raport niezgodności oraz wprowadzamy dane do systemu ERP.

Ściśle współpracujemy z innymi działami firmy takimi jak produkcja, magazyn, inżynieria procesu, konstrukcja.

Praca odbywa się na hali spawalniczej.

Pracujemy zgodnie z wymaganiami normy ISO9001 oraz PN-EN ISO 5817.

Mamy zapewnioną odzież roboczą oraz urządzenia pomiarowe.