Praca - Technik IT z językiem niemieckim i angielskim

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2394340
szukaj
Oferta z dnia: 26 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Technik IT z językiem niemieckim i angielskim
miejsce pracy: /Zagranica
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne typu Break & Fix lub Hands & Eyes w obszarach oprogramowania, urządzeń peryferyjnych, sprzętu komputerowego lub sieci;

  • Instalowanie oprogramowania, sterowników, programów i BIOS u klienta;

  • Wymiana i instalowanie urządzeń;

  • Naprawa lub wymiana fizycznych komponentów komputerów PC;

  • Montaż, instalacja oraz zapewnienie łączności i operacyjności sprzętu;

  • Dezinstalowanie sprzętu w lokalizacji Klienta;

  • Dodawanie komponentów do modułowych urządzeń (np. dodatkowej karty sieciowej, pamięci RAM lub zasilacza);

  • Aktualizowanie wpisów w bazie danych CMDB poprzez dostarczanie danych o wydanych urządzeniach;

  • Zarządzanie zapasem urządzeń dostępnych na stanie magazynowym.

Wymagania:
Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Znajomość systemów operacyjnych, urządzeń elektronicznych;

  • Biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (1-4 lata);

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Gotowość do pracy w delegacji.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Pracodawca oferuje:

  • Praca od poniedziałku do piątku (delegacja na terenie Niemiec);

  • Imprezy firmowe;

  • Dodatek żywieniowy;

  • Ubezpieczenie zdrowotne;

  • Możliwość rozwoju;

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Program onboardingowy;

  • Samochód służbowy do użytku prywatnego;

  • Karta sportowa.