Praca - Automatyk programista

szukaj
Oferta z dnia: 27 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ADAL Sp. z o.o.
Automatyk programista
miejsce pracy: Adamówek, okolice Warszawy/mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • udział w projektowaniu układów sterowania dla nowych instalacji
    przygotowanie oprogramowania do sterowników PLC, paneli HMI, SCADA

  • udział w uruchamianiu systemów sterowania

  • szkolenie użytkowników w zakresie obsługi technicznej i użytkowania systemów sterowania

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej

  • udział w serwisach u klientów

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka, mechatronika, inne pokrewne)

  • wiedza z zakresu automatyki i elektryki

  • samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań związanych

  • znajomość sterowników PLC Siemens S7, Mitsubishi, innych

  • umiejętność pracy samodzielnej, jak i w zespole

  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • znajomość MS Office

  • uprawnienia SEP gr. I E do 1kV będą dodatkowym atutem

  • prawo jazdy kat. B

  • ukierunkowanie na osiąganie zamierzonych celów, rzetelność, dokładność

  • zdolność analitycznego myślenia

  • mile widziani studenci ostatnich lat studiów

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,

  • możliwość dalszego rozwoju i awansu zawodowego

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość wdrożenia własnych pomysłów,

  • możliwość rozwoju przy wymagających i niespotykanych projektach zarówno polskich jak i międzynarodowych,

  • płaską strukturę organizacyjną,

  • możliwość pracy na zasadach B2B

  • kartę Multisport

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • szkolenia, kursy, konferencje