Praca - Operator Urządzeń Wędzarniczych

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2394476
szukaj
Oferta z dnia: 27 kwiecień 2024
poleć znajomemu
GRAND Sp. z o.o.
Operator Urządzeń Wędzarniczych
miejsce pracy: Gdynia/pomorskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • przeprowadzanie procesów wędzenia łososia i nadzorowanie ich realizacji zgodnie ze standardem technologicznym

  • dbałość o bezpieczeństwo w miejscu pracy

  • kontrola jakości wykonanych prac

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania:
Wymagania

  • doświadczenie w branży FMCG

  • znajomość zasad GMP i GHP

  • gotowość do pracy 2-zmianowej w warunkach hali produkcyjnej

  • umiejętność pracy zespołowej, uczciwość i odpowiedzialność

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

  • mile widziane doświadczenie w wędzarnictwie - branża rybna, mięsna

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w zgranym i ambitnym zespole