Praca - Główny operator maszyn

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2394478
szukaj
Oferta z dnia: 27 kwiecień 2024
poleć znajomemu
NTFY Jeżak Rabiej S.K.A.
Główny operator maszyn
miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki, ul. Artura Radziwiłłów 2a/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. Godziny pracy: 5:00 - 13:00
Zakres obowiązków:
Obowiązki i odpowiedzialności:

  • odpowiedzialność za stan urządzeń i poprawność ich działania, bieżące naprawy;

  • konfigurowanie maszyn i sprzętu oraz przygotowywanie ich do pracy;

  • zarządzanie parkiem maszynowym;

  • kontakt z Liderem zmiany i Działem Utrzymania Ruchu;

  • szkolenia stanowiskowe z dostawcami urządzeń;

  • szkolenia pracowników z nowych urządzeń;

  • doświadczenie z urządzeniami zgrzewającymi;

  • tworzenie wykorzystania planu urządzeń;

  • wspieranie pracowników na linii produkcyjnej.

Wymagania:
Nasze oczekiwania:

  • biegła znajomość j. polskiego;

  • min. 2 letnie doświadczenie na powyższym stanowisku;

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna (możemy pomóc w wyrobieniu).

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • stabilną i długotrwałą współpracę w przyjaznym zespole;

  • całodzienne wyżywienie i pyszną kawę;

  • pakiet medyczny, multisport i grupowe ubezpieczenie na życie;

  • zniżki na firmowe produkty;

  • umowę zlecenie;

  • 6 dni pracujących, wolny dzień w sobotę;