Praca - Elektromonter urządzeń

szukaj
Oferta z dnia: 27 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.
Elektromonter urządzeń
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 2024/057
Zakres obowiązków:
Będziesz odpowiadać za:

  • utrzymanie prawidłowego funkcjonowania instalacji elektrycznej budynków będących w utrzymaniu Zakładu w tym budynków podstacji trakcyjnych, za wyjątkiem pomieszczeń z czynnymi urządzeniami elektroenergetycznymi,

  • konserwację instalacji zasilającej urządzenia infrastruktury tramwajowej,

  • podłączanie instalacji elektrycznej do pomieszczeń zapleczy budowy,

  • remont, naprawę i konserwacja kontenerów oraz urządzeń transportu bliskiego,

  • przegląd i konserwację maszyn, urządzeń i szaf sterowniczych,

  • odśnieżanie torów tramwajowych (akcja zima).

Wymagania:
Czeka na Ciebie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • praca w godzinach 6.00- 14.00, 14.00- 22.00, 22.00- 6.00), od poniedziałku do niedzieli z zachowaniem tygodniowej normy czasu pracy,

  • pełne wdrożenie stanowiskowe oraz wsparcie przełożonych,

  • bilet na przejazdy całą warszawską komunikacją miejską za jedyną złotówkę rocznie dla Ciebie i Twoich dzieci oraz dofinansowanie do biletów w wysokości 50% dla osób spoza Warszawy,

  • możliwość wykupienia pakietu prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie i karnetu sportowego,

  • pakiet socjalny w tym m.in. dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny, możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania,

  • podwyższone do 4% wpłaty do PPK,

  • inne benefity, jak np.: możliwość uzyskania dofinansowania do szkoleń i studiów, bezpłatny dostęp do nauka języka angielskiego i niemieckiego na platformie eTutor, konsultacje psychologiczne

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
A od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia zasadniczego zawodowego – elektryczne, elektroniczne,

  • co najmniej 1 roku doświadczenia zawodowego na stanowisku: elektromonter , elektromechanik lub ukończonych praktyk zawodowych w trakcie nauki (dotyczy absolwentów do 2 lat od ukończenia szkoły),

  • posiadania uprawnień SEP, grupa I, eksploatacja,

  • umiejętności czytania schematów elektrycznych i posługiwania się elektronarzędziami na poziomie bardzo dobrym,

  • umiejętności obsługi przyrządów pomiarowych

  • gotowości do podjęcia pracy w trybie 3- zmianowym,

  • zaangażowania oraz umiejętności rozwiązywania problemów technicznych,

  • zdolności manualnych, dokładności i sumienności,

Mile widziane:

  • posiadanie uprawnień do obsługi wózków jezdniowych,

  • posiadanie pozwolenia na kierowanie tramwajem,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność posługiwania się narzędziami ręcznymi oraz aparaturą kontrolno-pomiarowa do mierzenia wielkości elektrycznych,

  • umiejętności posługiwania się dokumentacja techniczna.