Praca - Pracownik produkcji (branża automotive)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2394506
szukaj
Oferta z dnia: 27 kwiecień 2024
poleć znajomemu
JAGA Recruitment Sp. z o.o.
Pracownik produkcji (branża automotive)
miejsce pracy: Wojanowo/pomorskie
Zakres obowiązków:
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie 29 zł/h brutto,

  • premię frekwencyjną do 10% liczoną od podstawy,

  • pracę w godzinach 06:00-14:00, 14:00-22:00 oraz 22:00-06:00,

  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach Firmy po 6 miesiącach.

Wymagania:
Po zatrudnieniu w strukturach Firmy:

  • ubezpieczenie na życie,

  • kartę Multisport,

  • system poleceń pracowniczych - 1000 euro,

  • wczasy pod gruszą w wysokości 2400 zł,

  • możliwość wyrobienia uprawnień UDT na suwnice,

  • szkolenia dla pracowników produkcji.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Twoje obowiązki:

  • obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami firmy,

  • kontrola jakości wyprodukowanych części,

  • udział w konserwacji i naprawach maszyn.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku pracownika produkcji (lub podobnym),

  • wysoka motywacja i chęci do pracy.