Praca - Operator Wytwórni Mas Bitumicznych (m/k)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2394551
szukaj
Oferta z dnia: 27 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Budimex SA
Operator Wytwórni Mas Bitumicznych (m/k)
miejsce pracy: Pruszków/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • Obsługa Wytwórni Mas Bitumicznych;

  • Produkcja mma, konserwacja, przeglądy, bieżące naprawy, remonty, montaż i demontaż wytwórni;

  • Obsługa i konserwacja instalacji elektrycznych wytwórni;

  • Prowadzenie dokumentacji wytwórni.

Wymagania:
Wymagania:

  • Posiadasz uprawnienia na zespoły maszyn do produkcji mieszanek bitumicznych;

  • Masz już kilkuletnie doświadczenie przy produkcji mas bitumicznych;

  • Posiadasz świadectwo kwalifikacyjne do eksploatacji w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu dla następujących urządzeń, instalacji i sieci (nie wymagane - tylko mile widziane)

Szukamy właśnie Ciebie!

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co zyskasz pracując w BUDIMEX?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (ZUS, urlop, chorobowe);

  • Dofinansowanie na artykuły dziecięce, działania kulturalne, sportowe i turystyczne;

  • Opiekę medyczną w prywatnych placówkach w całej Polsce;

  • Ubezpieczenie grupowe na życie;

  • Darmowy ciepły posiłek każdego dnia;

  • Darmowe zakwaterowanie;

  • Nowe ubranie ochronne;

  • Najlepsze narzędzia do wykonywania pracy;

  • Nagroda finansowa za polecenie pracownika w wysokości 500 zł brutto;

  • PRACĘ W ZESPOLE LIDERA RYNKU BUDOWLANEGO.