Praca - Key Account Manager (k/m)

strona główna PRACA Elektronika Oferta Nr 2394683
szukaj
Oferta z dnia: 27 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Emitel S.A.
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Key Account Manager (k/m)
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:

To oferujemy:

  • ciekawa i pełna wyzwań praca w prestiżowej i stabilnej firmie będącej głównym operatorem technicznym naziemnej sieci radiowo-telewizyjnej w Polsce i liderem w zakresie dostarczania rozwiązań multimedialnych

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny system premiowania oparty o wyniki

  • nowoczesne narzędzia pracy

  • prywatna opieka medyczna

  • szeroka oferta szkoleniowa

  • bezpłatna nauka języka angielskiego

  • możliwość rozwoju w roli trenera wewnętrznego

  • platforma benefitowa

  • karta sportowa

  • dostęp do aplikacji z audiobookami i e-bookami

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • dodatkowe dni wolne na działalność w ramach wolontariatu

  • program ubezpieczeniowy ze składką inwestycyjną opłacaną przez pracodawcę

  • dofinansowanie wypoczynku

  • płatny program poleceń pracowniczych

  • akcje charytatywne

  • integracje, wycieczki, rajdy górskie

Zakres obowiązków:

Zadania:

  • aktywne zdobywanie nowych klientów usług telekomunikacyjnych

  • utrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji z powierzonym portfelem klientów oraz budowanie własnej bazy klientów

  • realizacja założonych planów sprzedaży na wskazanym rynku

  • identyfikacja potrzeb Klientów w zakresie usług, które mogą być świadczone przez Spółkę

  • opracowywanie planów sprzedaży dotyczących wskazanych rynków

  • przygotowywanie ofert sprzedaży usług oraz negocjowanie warunków sprzedaży

  • opracowywanie, opiniowanie i negocjowanie umów sprzedaży usług

  • wyszukiwanie, analizowanie i rekomendowanie nowych kierunków produktowych

Wymagania:

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe

  • 3-letnie doświadczenie w sprzedaży na rynku ICT

  • doświadczenie w sprzedaży zaawansowanych rozwiązań w sektorze B2B w branży telekomunikacyjnej (ze szczególnym uwzględnień rozwiązań telekomunikacyjnych dla sektora szeroko pojętego rynku nieruchomości)

  • doświadczenie w pozyskiwaniu i utrzymywaniu dużych Klientów biznesowych

  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych

  • dobra znajomość zagadnień technicznych z dziedziny nowych technologii, telekomunikacji i informatyki

  • czynne prawo jazdy kat B

  • język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (min. B1-B2)

  • biegłość w prowadzeniu prezentacji

  • orientacja na realizację celów biznesowych

  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne, szczególnie z zakresu budowania relacji, komunikacji, negocjacji

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj