Praca - Inżynier devops (obszar machine learning)

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2394711
szukaj
Oferta z dnia: 29 kwiecień 2024
poleć znajomemu
PKO Bank Polski
Inżynier devops (obszar machine learning)
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 39521
Wymagania:
na czas nieokreślony
Specjalista IT
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Na co dzień w naszym zespole:

  • analizujesz i implementujesz rozwiązania automatyzujące pracę data scientistów

  • automatyzujesz i wspierasz procesy wdrożeniowe (Terraform, Jenkins, Kubernetes)

  • prowadzisz research nowych rozwiązań w obszarach: MLOPS, GCP

  • wspierasz data scientistów przy rozwiązywaniu problemów z platformą

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • pracujesz z Kubernetes i Terraform

  • znasz Google Cloud Platform (preferowane), AWS, Azure (opcjonalnie) w zakresie architektury, IAM, compute, sieci, autoskalowania, kontroli kosztów

  • programujesz w Pythonie lub Javie

  • masz doświadczenie z rozwiązaniami CI/CD (Jenkins, Ansible)

  • znasz Linux, Git

Mile widziane będą:

  • znajomość Istio

  • doświadczenie z rozwiązaniami MLOps i Machine Learning