Praca - Operator produkcji / Operator maszyn

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2394869
szukaj
Oferta z dnia: 01 maj 2024
poleć znajomemu
SEARCHERS
Operator produkcji / Operator maszyn
miejsce pracy: Pruszcz Gdański/pomorskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. UOP
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • obsługa maszyn produkcji przemysłowej,

  • zaopatrywanie stanowiska w komponenty,

  • umieszczenia elementów na maszynie i uruchamianie procesu obróbki,

  • standardowe konserwacje urządzeń produkcyjnych,

  • współpraca z Liderem zmiany i pozostałymi Pracownikami.

Wymagania:
Wymagania:

  • chęć do podjęcia stałej pracy,

  • zainteresowanie nabywaniem nowych umiejętności i kwalifikacji,

  • mile widziane obycie w pracy przy produkcji lub innym stanowisku fizycznym (ale mamy stanowiska również dla osób bez doświadczenia),

  • zainteresowanie pracą zmianową (2 dni pracy, 2 dni wolne, 2 nocki pracy…).

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Zapewniamy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą,

  • wynagrodzenie w podstawie na START 5 500 brutto + premie + dla chętnych możliwość nadgodzin,

  • zaawansowany pakiet prywatnej opieki medycznej, karta sportowa, karta upominkowa,

  • program emerytalny, dodatkowe ubezpieczenie,

  • sponsoring wczasów i inne gratyfikacje z ZFŚS,

  • kursy i szkolenia sponsorowane w 100%, takie jak: uprawnienia na wózki widłowe, suwnice UDT, uprawnienia elektryczne SEP, obsługa maszyn CNC,

  • parking firmowy.