Praca - Płatny Staż / Praktyki zawodowe - Inżynieria Produkcji, Utrzymanie Ruchu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2394871
szukaj
Oferta z dnia: 01 maj 2024
poleć znajomemu
PO Lighting Poland Sp. z o. o.
Płatny Staż / Praktyki zawodowe - Inżynieria Produkcji, Utrzymanie Ruchu
miejsce pracy: Niemce, k. Lublina/lubelskie
Zakres obowiązków:
Twój zakres zadań:

  • Zapoznanie z urządzeniami wykorzystywanymi w procesach produkcyjnych, w tym elektroniki

  • Zapoznanie ze specyficznymi parametrami, aspektami poszczególnych procesów produkcyjnych i ich wpływem na końcowy wyrób

  • Zapoznanie z produkowanymi wyrobami, możliwymi defektami (w zależności od procesów) oraz potencjalnymi przyczynami powstawania tych wad

  • Wspomaganie Inżynierów Procesu w codziennej pracy – analiza defektów, przestojów urządzeń i linii produkcyjnych i wspomaganie we wdrażaniu akcji korygujących

  • Wspomaganie Inżynierów Procesu podczas prowadzenia analiz – zbieranie, analizowanie danych oraz przedstawianie ich w formie graficznej

  • Wspomaganie Inżynierów Procesu podczas tworzenia / aktualizowania dokumentacji procesowej – Instrukcje Pracy, Pomoce Wizualne, itp.

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • Student / Studentka I lub II stopnia (warunek konieczny) kierunków Zarządzanie i Inżynieria produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika, Automatyka i Robotyka, Elektrotechnika, Inżynieria Pojazdów, Technologia Przetwórstwa Tworzyw Polimerowych, Inżynieria Materiałowa, Technologia Produkcji lub pokrewne

  • Dyspozycyjność minimum 20 h tygodniowo

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Komunikatywność i proaktywne podejście

  • Umiejętności organizacyjne, zarządzania czasem, priorytetyzacji zadań oraz planowania

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na 3 miesiące

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - stawka 28,5 zł brutto / h

  • Możliwość zawarcia kolejnych umów i nawiązania długoterminowej współpracy

  • Pakiet powitalny

  • Narzędzia pracy

  • Możliwość zamawiania posiłków w aplikacji SmartLunch

  • Owocowe poniedziałki

  • Możliwość szkoleń wewnętrznych poprzez dedykowaną platformę

  • Zdobywanie praktycznej wiedzy i umiejętności w międzynarodowej firmie

  • Możliwość nauki od profesjonalistów

  • Wsparcie zespołu oraz przyjazną atmosferę