Praca - Pracownik produkcji / Monter branża lotnicza

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2394897
szukaj
Oferta z dnia: 01 maj 2024
poleć znajomemu
AAS sp. z o.o.
Pracownik produkcji / Monter branża lotnicza
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta już od pierwszych dni

  • pracę głównie na 1 zmianę 6-14, może zdarzyć się praca na 2 zmianę w godzinach 14-22

  • wolne weekendy i święta

  • pakiet szkoleniowy (aby zostać samodzielnym monterem będziesz podlegać pod 6 miesięczne szkolenie)

  • benefity pozapłacowe (wczasy pod gruszą, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe oraz medyczne - możesz rozciągnąć na pozostałych członków rodziny)

  • stałe wynagrodzenie bazowe (które może rosnąć wraz z rozwojem Twoich umiejętności i kompetencji) i premię wynikową (do 12% miesięcznego wynagrodzenia - na pewno wyrobisz ją miesięcznie na poziomie 8%)

  • zaplecze socjalne

  • dodatek szkodliwy (na stanowisku nitowania)

Wymagania:
Oczekiwania względem kandydatów:

  • podstawowa wiedza techniczna/znajomość rysunku technicznego

  • zdolności manualne - montaż precyzyjny

  • obsługa elektronarzędzi i/lub narzędzi pneumatycznych

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Zadania jakie na Ciebie czekają:

  • obsługa elektronarzędzi

  • montaż podzespołów

  • w zależności od działu - wiercenie, nitowanie, gradowanie

  • praca z rysunkiem technicznym

  • zaciskanie, lutowanie