Praca - Technik Serwisu

szukaj
Oferta z dnia: 01 maj 2024
poleć znajomemu
Klient portalu Praca.pl
Technik Serwisu
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • Prowadzenie stałej kontroli stanu technicznego maszyn i urządzeń w placówce,

  • Prowadzenie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń, analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych,

  • Instalacja nowych urządzeń i szkolenia z zakresu obsługi,

  • Dokonywanie napraw interwencyjnych,

  • Tworzenie raportów z wykonywanych czynności.

Wymagania:
Wymagania

  • Aktualne uprawnienia SEP do 1KV – warunek konieczny,

  • Wiedza z zakresu elektrotechniki i mechaniki,

  • Wykształcenie elektrotechniczne,

  • Elastyczność w działaniu,

  • Dyspozycyjność.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Gwarantujemy przyuczenie do samodzielnej pracy na stanowisku,

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na ½ etatu lub B2B,

  • Prywatna opieka medyczna.