Praca - Niezależny Programista tokarek i/lub frezarek CNC (m/k)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2395127
szukaj
Oferta z dnia: 02 maj 2024
poleć znajomemu
Trenkwalder
Niezależny Programista tokarek i/lub frezarek CNC (m/k)
miejsce pracy: Rotterdam/Zagranica
Opis stanowiska:
Nr Ref. a0tbI000001dKxdQAE
Zakres obowiązków:

Zadania:

  • programowanie CNC,

  • opracowywanie i optymalizacja programów CNC dla różnych operacji obróbki skrawaniem przy użyciu oprogramowania CAM,

  • samodzielne programowanie, konfigurowanie i obsługa maszyn CNC do produkcji precyzyjnych komponentów,

  • interpretowanie rysunków technicznych, planów i specyfikacji w celu tworzenia dokładnych i wydajnych programów CNC,

  • zapewnienie jakości,

  • współpraca z zespołami kontroli jakości w celu zapewnienia, że produkowane komponenty spełniają określone tolerancje i standardy jakości,

  • przeprowadzanie kontroli w trakcie procesu i dokonywanie niezbędnych korekt programu w celu utrzymania jakości,

  • rozwiązywanie problemów,

  • samodzielne identyfikowanie i rozwiązywanie problemów związanych z programowaniem i obróbką,

  • wdrażanie działań naprawczych w celu rozwiązania wyzwań produkcyjnych i optymalizacji procesów,

  • współpraca z zespołami produkcyjnymi i inżynieryjnymi w celu zrozumienia wymagań projektu i zapewnienia płynnej realizacji,

  • skuteczna komunikacja z kolegami i przełożonymi w celu zapewnienia aktualizacji statusu projektu i wyzwań.

Wymagania:

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie jako programista CNC z umiejętnością samodzielnej pracy,

  • biegła znajomość oprogramowania CAM (np. Mastercam, GibbsCAM) i obsługi maszyn CNC,

  • dobre zrozumienie procesów obróbki, narzędzi i materiałów,

  • znajomość GD&T (Geometric Dimensioning and Tolerancing) i czytania schematów,

  • umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji pod presją,

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku angielskim - B1,

  • prawo jazdy kat. B,

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Programisty CNC,

  • możliwość dostarczenia zdjęć wcześniej wykonanych prac jest również dodatkowym atutem,

  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (w tym słownictwo techniczne).

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferta:

  • wynagrodzenie waha się między 600-700€ netto tygodniowo (17-19€ za godzinę brutto) w zależności od doświadczenia,

  • zakwaterowanie jest już odliczone od tego wynagrodzenia i będzie wynosić od 100-130€,

  • typ zakwaterowania to pokój jednoosobowy lub studio z prywatną łazienką i wspólną kuchnią,

  • praca będzie w okolicach Rotterdamu (jeśli tak nie jest, zostaniesz o tym powiadomiony przed przyjazdem do Holandii),

  • normalne zmiany dzienne (jeśli jest inaczej, zostaniesz powiadomiony przed przyjazdem do Holandii).