Praca - Programista robotów przemysłowych

szukaj
Oferta z dnia: 07 maj 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Programista robotów przemysłowych
miejsce pracy: Knurów/śląskie
Zakres obowiązków:

  • programowanie robotów online ABB, KUKA, Fanuc

  • prowadzenie projektów instalacji i uruchomienia robotów u klienta w kraju i za granicą

  • przygotowywanie dokumentacji techniczno-ruchowej stanowisk zautomatyzowanych

Wymagania:
Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne o profilu: automatyk, robotyk, elektronik

  • umiejętność programowania robotów ABB/KUKA/Fanuc

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (mile widziana znajomość innych języków obcych)

  • gotowość do częstych wyjazdów za granicę (główne projekty w niemczech, na słowacji i na węgrzech)

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w branży automotive będzie dodatkowym atutem

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • szkolenia z programowania robotów przemysłowych

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • ubezpieczenie zdrowotne

  • 3 miesiące okresu próbnego, następnie umowa o pracę na czas nieokreślony

  • ubezpieczenie na życie