MOWION – osprzęt stworzony przez elektroinstalatorów - OSPRZĘT ELEKTRYCZNY - OSPRZĘT ELEKTROINSTALACYJNY - ARANŻACJA WNĘTRZ - SZYBKOZŁĄCZKI - MOWION - DOMO - COVESTRO - BIAŁY MONTAŻ
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Elektrotechnika MOWION – osprzęt stworzony przez elektroinstalatorów
drukuj stronę
poleć znajomemu

MOWION – osprzęt stworzony przez elektroinstalatorów

fot. Ramki dekoracyjne DOMO

MOWION to marka, która powstała po to, by uwzględniać różne potrzeby zastosowania osprzętu elektroinstalacyjnego. Rozmawialiśmy z elektroinstalatorami, a także z użytkownikami, którzy budują i remontują swoje domy i mieszkania. Wyciągnęliśmy wnioski, które połączyliśmy z naszym doświadczeniem i tak powstał MOWION.

DOMO to wyjątkowa seria proponowana przez markę MOWION, do użytku wszędzie tam gdzie na równi z funkcjonalnością liczy się również design. Paleta 6 barw łączników i gniazd sieciowych zapewnia możliwości skomponowania zestawów o niepowtarzalnym charakterze i idealnym dopasowaniu do każdego wystroju. DOMO to również rozwiązania praktyczne. Jest to system wieloramkowy, który w pionie oferuje montaż produktów do 4-krotnej ramki, a w poziomie do 5-krotnej.

DOMO – ramka 4-krotna pozioma z produktami

Łączniki z zaciskami typu „szybkozłączka” gwarantują sprawny i łatwy montaż, a wzmocnione łapki rozporowe gwarantują solidne osadzenie produktu na miejscu.

Tył mechanizmu łącznika DOMO

DOMO to produkty wykonane z wysokiej jakości tworzywa typu PC (przyciski i ramki), które odporny jest na temperaturę do 850 stopni Celsjusza oraz na odbarwianie czy odkształcanie – jego dostawcą jest światowy producent Covestro. Kolejnym atutem jest wyjątkowy stop fosforobrązu (94% miedzi), który ma aż o 35% wyższą sprawność przewodzenia elektrycznego w stosunku do standardowego stopu miedzi z cynkiem. Twardość tego stopu powoduje doskonałe trzymanie wtyczek przy mechanizmach gniazd zasilających. Srebrzenia styków wykonane jest ze stopu AgNi90/10 zgodnie z normą IEC (94% miedzi). Dzięki temu nie następuje przegrzewanie się styków co czyni produkty serii DOMO wyjątkowo bezpiecznymi.

Ponadto DOMO to dodatkowa dekoracyjność serii, o której stanowi ozdobna ramka wewnętrzna, jej kolor możemy zmieniać tak łatwo jak dodatki w pomieszczeniu. Ozdobne ramki wewnętrzne dostępne są w 12 kolorach. Ramki te bardzo łatwo i szybko można wymienić przy każdym przearanżowaniu wnętrza.

Ramki dekoracyjne DOMO

Wszystkie te zalety czynią z serii DOMO nowoczesne i trwałe rozwiązanie dekoracyjne i technologiczne dla każdego domu.

Poznaj już dziś całą markę MOWION odwiedzając stronę www.mowion.pl. Na naszej stronie poznasz też produkty „od środka” i przekonasz się dlaczego są tak wyjątkowe. 

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Kanlux S.A.
Kanlux S.A.
ul. Objazdowa 1-3, Radzionków
tel.  +48 /32/ 388 74 00
fax.  +48 /32/ 388 74 99
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl