Co prawda nie jestem autorem tego rozwiązania jednak znalazłem fajny materiał w sieci więc zamieszczam go tutaj. Może przydać się komuś. Za pomocą zwykłego garnka można polepszyć sygnał 3G/EDGE/GPRS odbierany przez zewnętrzne modemy bezprzewodowego dostępu do internetu (np. iPlus, BlueConnect, Orange Free, PalyOnline) podłączane do komputera za pomocą gniazda USB.
Rzecz wydaje się banalnie prosta. Wystarczy umieścić modem w garnku. I teraz nasuwa się pytanie czy garnek pełni funkcję anteny skupiającej fale czy raczej chroni przed interferancją pełniąc funkcję izolatora przed obcym promieniowaniem?
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
| REKLAMA |
|
|
KOŁA SEP Studenckie, pracownicze czy inne - wszystkie koła związane z działalnością Stowarzyszenia ... |
|
|
|
FIZYKA Grupa w której poruszane są tematy związane z fizyką, zagadnienia, ciekawostki, zadania itp. |
|
|
|
Politechnika Gdańska Grupa zrzeszająca pracowników, studentów i absolwentów Politechniki Gdańskiej. |
|
|
|
Projektanci sieci ... Pomocna dłoń w problemach związanych z projektowanie nowych i modernizowaniem istniejących sieci ... |
|
| REKLAMA |