Nowości 2014 w ofercie Phoenix Contact - AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA - STEROWNIKI - NOWOŚĆ - STEROWNIKI PLC - ZŁĄCZKI - PHOENIX CONTACT - PROFINET - TARGI W HANNOWERZE - ZŁĄCZA PRZEMYSŁOWE - KONDYCJONERY SYGNAŁÓW - AXIOCONTROL - MODUŁY LOGICZNE - PROFICLOUD
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Automatyka Nowości 2014 w ofercie Phoenix Contact
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowości 2014 w ofercie Phoenix Contact

fot. Phoenix Contact

W kwietniu odbyły się targi Hannover Messe 2014 - Międzynarodowe Targi Technologii, Innowacji i Automatyki w Przemyśle. Jest to jedna z najważniejszych imprez, koncentrująca się na rozwiązaniach i kierunkach rozwoju automatyki przemysłowej czy energetyki. W ostatniej edycji uczestniczyło 5 tys. wystawców i ponad 180 tys. odwiedzających z całego świata.


Phoenix Contact na targach Hannover Messe 2014 

Phoenix Contact jako czołowy producent elektroniki przemysłowej co roku uczestniczy w targach Hannover Messe, prezentując setki nowości w szerokiej już ofercie produktów.

Szczególnym zainteresowaniem cieszył się nominowany do nagrody Hermes Award 2014, dla najbardziej innowacyjnej technologii przemysłowej, oferowany przez Phoenix Contact – PROFICLOUD Technology, technologia Profinet z wykorzystaniem funkcjonalności chmury.

Po raz pierwszy zaproponowaliśmy zwiedzanie stoiska z polskim przewodnikiem. Nasi goście mieli możliwość jako pierwsi zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami, a także porozmawiania o kierunkach rozwoju technologii, także w kontekście rynku polskiego.

Innowacje gwarantujące Twój sukces 

Misją jaka przyświeca naszym inżynierom jest kształtowanie postępu za pomocą innowacyjnych rozwiązań. Projektujemy wiodące rozwiązania: z dużym zrozumieniem aplikacji klientów i bazując na dogłębnej wiedzy technologicznej. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami 2014.

 

Programowalne moduły logiczne - kompaktowe sterowanie i łączenie

Programowalne moduły logiczne - kompaktowe sterowanie i łączenie

System przekaźników logicznych to pierwsze rozwiązanie na rynku modułów logicznych, które łączy w sobie poziom logiczny, poziom interfejsu i poziom obiektowy w jednym rozwiązaniu. System PLC logic umożliwia łączenie i sterowanie sygnałami I/O; w zależności od potrzeb można tworzyć kombinacje nowych modułów logicznych PLC z odpowiednimi przekaźnikami wtykowymi.

 

Wysokowydajny sterownik Axiocontrol - technika sterowania wyznaczająca kierunek rozwoju

Wysokowydajny sterownik Axiocontrol - technika sterowania wyznaczająca kierunek rozwoju

Nowy wysokowydajny sterownik AXC 3050 zapewnia maksymalną wydajność, łatwą obsługę i wyjątkowo solidną elektronikę. Sterownik ten można stosować w kombinacji z modułami I/O Axioline, uzyskując w wyniku ich współdziałania nowe możliwości automatyki przemysłowej.

 

Kompaktowe kondycjonery sygnałów - proste jak nigdy, wąskie jak zawsze

Kompaktowe kondycjonery sygnałów - proste jak nigdy, wąskie jak zawsze

Nowa rodzina wzmacniaczy separacyjnych MINI Analog Pro to najprostsza instalacja i uruchamianie w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Łatwo dostępne zaciski przyłączeniowe, pomiar prądu w trakcie pracy i jedyna w swoim rodzaju technika złączy wtykowych FASTCON Pro zdecydowanie ułatwiają pracę.

 

Kompaktowe złączki szynowe z odłącznikiem nożowym - oszczędność miejsca i czasu 

Kompaktowe złączki szynowe z odłącznikiem nożowym

Nowość: Przy zaledwie 3,5 mm szerokości nowe złączki szynowe jednoczą teraz w sobie zalety zacisków Push-in i odłączanie nożowe dla przewodów do 1,5 mm2. Dzięki temu złączki szynowe nadają się zwłaszcza do oprzewodowania sygnałów w warunkach ograniczonej przestrzeni.

 

Wytrzymałe złącza przemysłowe - jeden system dla wielu zastosowań 

Wytrzymałe złącza przemysłowe - jeden system dla wielu zastosowań

W celu niezawodnej ochrony przed wpływami elektromagnetycznymi obok wersji z tworzywa sztucznego dostępna jest również wersja HEAVYCON EVO z aluminium. Innowacyjny przepust kablowy pozwala zredukować różnorodność części i zapewnić szybkie i elastyczne dopasowanie uzależnione od miejsca zastosowania złącza.

Rozwiązania z przyszłością

Od ponad 80 lat Phoenix Contact kształtuje przyszłość kierując się indywidualnymi potrzebami klientów i wspólnie podejmując wyzwania, gdzie wiedza, doświadczenie i odpowiednie rozwiązania idealnie sprawdzają się w różnorodnych zastosowaniach.

Nasza obecność w Polsce posiada już 20 letnią tradycję i stale się rozwija. W chwili obecnej zatrudniamy  w Polsce przeszło  1800 osób: W zakładzie produkcyjnym Phoenix Contact Wielkopolska  w Nowym Tomyślu  oraz  w jednostce handlowej  Phoenix Contact Sp. z o.o. w Długołęce koło Wrocławia.

Szczegółowe informacje o produktach, a także więcej nowości na stronie: www.phoenixcontact.pl/nowosci

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Phoenix Contact Sp. z o.o.
ul. ul. Bierutowska 57-59, Wrocław
tel.  071 39 80 410
www.phoenixcontact.pl/blog
www.phoenixcontact.pl
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl