Relacja z III Konferencji Użytkowników Proficy - GE INTELLIGENT PLATFORMS - VIX AUTOMATION
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Automatyka Relacja z III Konferencji Użytkowników Proficy
drukuj stronę
poleć znajomemu

Relacja z III Konferencji Użytkowników Proficy

Za sprawą firmy VIX Automation, Autoryzowanego Dystrybutora Oprogramowania GE Intelligent Platforms, w dniach 8-9 października w Siewierzu oraz Częstochowie zorganizowana została III edycja Konferencji Użytkowników Proficy.


Systemy Proficy to nowoczesne rozwiązania m. in. do wizualizacji, archiwizacji danych, zarządzania i sterowania produkcją i procesami. Na samym tylko polskim rynku zainstalowanych jest ponad 5000 licencji, na całym świecie jest ich ponad 350 000.

Celem organizowanego cyklicznie wydarzenia jest stworzenie środowiska, sprzyjającego wymianie wiedzy i doświadczeń między obecnymi oraz potencjalnymi użytkownikami rozwiązań Proficy, a praktykami i ekspertami z szeroko rozumianej dziedziny zarządzania produkcją.

Elementarną częścią spotkań tego cyklu jest wizyta referencyjna w zakładzie wykorzystującym oprogramowanie sygnowane logiem GE. Tym razem uczestnicy mieli możliwość poznania tajników produkcji szkła.Każdemu z uczestników zagwarantowano udział w wizycie w jednej z najnowocześniejszych hut szkła na świecie. Huta szkła Guardian Częstochowa, bo o niej mowa, została wybudowana w latach 2001-2002r. Już w 2002r. rozpoczęła produkcję szkła typu „float”, obecnie jest czołowym producentem szkła architektonicznego w Polsce. Dysponuje najnowszymi technologiami w dziedzinie produkcji szkła i przetwórstwa szkła płaskiego. Zakład w Częstochowie jest częścią międzynarodowego przedsiębiorstwa Guardian Industries Corp., którego początki sięgają 1932 roku.

W Konferencji wzięło udział ponad pięćdziesiąt osób, reprezentujących firmy z wielu branż, m. in. FMCG, spożywczej, kosmetycznej, ciepłowniczej, wodno-kanalizacyjnej, czy papierniczej.

Patronat merytoryczny nad Konferencją objęła firma Kaizen Institute Poland, na spotkaniu nie mogło też zabraknąć Thomasa Schulza, przedstawiciela firmy GE dla obszaru Europy Środkowo-Wschodniej.

Motywem przewodnim tegorocznego spotkania było  5 skutecznych recept na lepszy wynik produkcyjny, które przedstawili zarówno specjaliści firmy VIX Automation, jak i zaproszeni goście. Pozytywne opinie świadczą o tym, że recepty te trafiły do uczestników spotkania i mogą przynieść ich zakładom wymierne korzyści.Więcej informacji relacja oraz galeria zdjęć z konferencji: www.vix.com.pl/konferencja

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
vix
vix
ul. Żeliwna 43, Katowice
tel.  323582020
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl