Patch do Windowsa po 17 latach - MICROSOFT - WINDOWS - BŁĘDY - PATCH - DOS - NT
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Patch do Windowsa po 17 latach
drukuj stronę
poleć znajomemu

Patch do Windowsa po 17 latach

Patch do Windowsa po 17 latach
Mający już 17 lat błąd w systemie Windows zostanie poprawiony przy najbliższym patchu aktualizacji zabezpieczeń. Aktualizacja poprawi problem znany z czasów DOS.

Oprócz wspomnianego błędu update będzie poprawiał również 25 innych dziur bezpieczeństwa, z których 5 zostało uznane jako krytyczne.

Luka odkryta przez specjalistę bezpieczeństwa Google w styczniu 2010 obejmuje narzędzie, pozwalające odpalanie na nowszych wersjach systemu Windows starych programów.

Planowany update nie jest największym przeprowadzonym przez Microsoft. w październiku 2009 została wydana poprawka obejmująca 34 błędy, z czego 8 było krytycznymi najwyższego ryzyka.

Dodatkowo w ostatnim tygodniu odkryto kolejną dziurę w przeglądarce Internet Explorer, która mogłaby pozwolić atakującemu na oglądanie naszych plików. Jednakże nie ma żadnych dowodów na to, że ktoś próbuje w ten sposób nasze pliki podglądać i stanowisko Microsoftu jest takie, że zajmą się tym w przyszłości.

news.bbc.co.uk
follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl