Lampa LED z akumulatorem świeci nawet gdy zabraknie prądu - OŚWIETLENIE AWARYJNE - LAMPA LED - KICKSTARTER - SMART CHARGE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Lampa LED z akumulatorem świeci nawet gdy zabraknie prądu
drukuj stronę
poleć znajomemu

Lampa LED z akumulatorem świeci nawet gdy zabraknie prądu

Lampa LED z akumulatorem świeci nawet gdy zabraknie prądu
fot. SmartCharge™

Społeczność serwisu crowdfundingowego Kickstarter sfinansuje kolejny projekt związany z oświetleniem LED. SmartCharge to LED-owa lampa wyposażona w akumulator, procesor, technologię sterowania, pamięć oraz przetwornicę napięcia.

Do prawidłowego działania lampy SmartCharge nie są wymagane żadne dodatkowe instalacje. Podczas normalnego użytkowania energia magazynowana jest w akumulatorze, który może zasilać lampę przez 4 godziny, kiedy w domu zabraknie prądu.

To co ją wyróżnia od alternatywnych zastosowań awaryjnego oświetlenia to fakt, że SmartCharge nie włącza się automatycznie, a jedynie na nasze wyraźne życzenie - przy pomocy standardowego wyłącznika w ścianie.

smartcharge LED

Żywotność żarówki szacowana jest na około 40 tysięcy godzin działania, ale akumulator powinien być wymieniany raz na 4 lata.

Osoby, które na Kickstarterze wsparły projekt kwotą minimum 35 dolarów, otrzymają pierwsze egzemplarze ledówki SmartCharge. Do kwietnia bieżącego roku ma ruszyć produkcja na szerszą skalę.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (2)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
Adamo
Nie widzę żadnych informacji na temat parametrów świetlnych, rodzaju i ilości diod, ani orientacyjnej cenie , w jakiej może być sprzedawana. Brak też informacji na temat rodzaju i pojemności wewnętrznego akumulatora.
No avatar
Gość
Czasami może się przydać. A może nawet częsciej, w końcu zapowiadane są w przyszłości częstsze awarie energetyczne ;-)
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl