Wygraj drukarkę 3D - konkurs dla nowych użytkowników oprogramowania DesignSpark Mechanical - KONKURS - PROJEKTOWANIE 3D - DRUKARKA 3D - RS COMPONENTS - DESIGN SPARK - 3D CAD - REPRAP - ORMEROD
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Wygraj drukarkę 3D - konkurs dla nowych użytkowników oprogramowania DesignSpark Mechanical
drukuj stronę
poleć znajomemu

Wygraj drukarkę 3D - konkurs dla nowych użytkowników oprogramowania DesignSpark Mechanical

Wygraj drukarkę 3D - konkurs dla nowych użytkowników oprogramowania DesignSpark Mechanical
fot. RS

Aby wziąć udział w losowaniu drukarki 3D RepRapPro Ormerod wystarczy zarejestrować się i pobrać DesignSpark Mechanical w kwietniu 2014 r. 

Firma RS Components (RS), globalny dystrybutor produktów z zakresu elektroniki, automatyki i utrzymania ruchu, ogłasza konkurs. Świętując trzy lata działalności w Polsce, w Czechach i na Węgrzech, RS organizuje losowanie nagrody wśród wszystkich nowych użytkowników oprogramowania DesignSpark Mechanical.

Aby wziąć udział w losowaniu, należy w okresie od 1 do 30 kwietnia 2014:

  • zarejestrować się na stronie DesignSpark
  • pobrać bezpłatne narzędzie do projektowania DesignSpark Mechanical
  • zalogować się z wcześniej podanymi danymi i uruchomić program

Po uruchomieniu programu użytkownicy zostaną automatycznie zakwalifikowani do udziału w losowaniu drukarki 3D RepRapPro Ormerod. Wśród klientów każdego z krajów: Polski Czech i Węgier zostanie rozlosowana odpowiednio jedna drukarka.

Drukarka wykorzystuje proces FFF (Fused Filament Fabrication) do tworzenia obiektów trójwymiarowych z szerokiej gamy filamentów w różnych kolorach. Proces ten pozwala użytkownikom stworzyć dowolny kształt możliwy do zaprojektowania na komputerze. Drukarki RepRapPro Ormerod są dostarczane jako gotowe do zmontowania zestawy zawierające wszystkie niezbędne części.

Nowe, łatwe w obsłudze oprogramowanie DesignSpark Mechanical zapewnia profesjonalne projektowanie w 3D. Dostępność tego rewolucyjnego narzędzia pozwala przezwyciężyć dwie główne bariery stające przed potencjalnymi użytkownikami, którzy aktualnie nie mają dostępu do rozwiązań projektowych 3D, a chcieliby z nich skorzystać. Te bariery to zaporowe koszty oraz konieczność długotrwałej nauki obsługi tradycyjnych narzędzi CAD 3D. Narzędzie DesignSpark Mechanical jest nie tylko bezpłatne, ale również bardzo intuicyjne. Inżynierowie oraz inne osoby uczestniczące w procesie projektowania potrafią w pełni korzystać z możliwości programu już po kilku godzinach, a nie tygodniach lub miesiącach jak w przypadku tradycyjnych narzędzi CAD 3D. Format wyjściowy STL oprogramowania DesignSpark Mechanical umożliwia bezpośredni eksport projektów do drukarek 3D.

DesignSpark Mechanical

W ciągu dwóch pierwszych miesięcy od premiery oprogramowania we wrześniu 2013 roku zarejestrowano rekordową liczbę 100 000 pobrań. Połowę z tych pobrań zanotowano w pierwszych dwóch tygodniach dostępności narzędzia – statystyki te dowodzą zainteresowania przystępnym cenowo i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do projektowania 3D.

 – Bardzo się cieszę, że możemy zaoferować tę szansę obecnym i potencjalnym klientom w Polsce, w Czechach i na Węgrzech. DesignSpark Mechanical to świetne narzędzie, nieporównywalne do żadnego innego na rynku. Jego niedawny sukces świadczy o tym. Jeszcze większą radość daje nam możliwość połączenia tego z szansą wygrania naprawdę interesującego nowego produktu na rynku projektowania 3D – mówi Robert Dudzik, dyrektor regionalny na Europę Wschodnią.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (2)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
Gość
huwno
No avatar
bez sensu ten konkurs, trzeba ustawić przypomnienie w kwietniu :D
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl