Przemysłowe komputery panelowe z multitouch - MULTITOUCH - SABUR - KOMPUTERY PANELOWE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Przemysłowe komputery panelowe z multitouch
drukuj stronę
poleć znajomemu

Przemysłowe komputery panelowe z multitouch

Przemysłowe komputery panelowe z multitouch
źródło: SABUR

Bezwentylatorowe, przemysłowe komputery panelowe ASEM HT3000 gwarantują doskonałą jakość obrazu i wykonania połączone z wydajnym przetwarzaniem danych. Producent gwarantuje 10 lat dostępności urządzeń oraz 5 dodatkowych lat wsparcia serwisowego (do 2029 roku).

Urządzenia wyposażone są w trzeciej generacji procesory Intel Core i3, I5 lub i7 i pamięć RAM rozszerzalną do 16 GB.

Komputery HT3000 dostępne są w 7 wielkościach ekranu (od 12,1” do 21,5”; w proporcjach obrazu: 4:3, 5:4 oraz 16:9) i wyposażone w 5-przewodowe matryce dotykowe LCD TFT z podświetleniem LED. Wybrane modele dostępne są z dodatkową szklaną warstwą zabezpieczającą (Glass Thin Glass) oraz funkcją wielodotyku (multitouch). Gwarantowana minimalna żywotność wyświetlaczy wynosi w zależności od wielkości ekranu od 50 do 100 tys. godzin.

Konfigurację HT3000 można swobodnie dobierać do potrzeb użytkowników i aplikacji (oprócz wielkości ekranu i wykończenia panelu przedniego można wybrać m.in. wersje bezdyskowe lub z HDD, wielkość pamięci RAM, rodzaj matrycy, dodatkowe interfejsy komunikacyjne i system operacyjny).

Rodzina HT3000 jest zgodna z nowym standardem ASEM oznaczającym: zunifikowane otwory montażowe urządzeń (wspólne dla odpowiednich wielkości ekranu), fronty  dostępne w trzech wariantach wykończenia (aluminium, aluminium True Flat, Stainless Steel True Flat), galwanicznie izolowane zasilacze oraz zintegrowane interfejsy USB.

Unikalną cechą komputerów ASEM jest technologia ASEM Ubiquity – bezpieczny, zdalny dostęp serwisowy do instalacji i urządzeń działających w sieciach Ethernet oraz szeregowych, który realizowany jest w systemach Windows CE oraz innych 32- i 64-bitowych.

Więcej informacji o HT3000

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl