Zadajnik do sterowania komfortem - PANEL DOTYKOWY - SABUR - SAIA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Zadajnik do sterowania komfortem
drukuj stronę
poleć znajomemu

Zadajnik do sterowania komfortem

Zadajnik do sterowania komfortem

Saia PCD7.L645 firmy SBC to panel dotykowy o przekątnej 3,2” przeznaczony do współpracy ze sterownikami pomieszczeniowymi i zadawania parametrów komfortu w pomieszczeniach.

Nowoczesny i elegancki zadajnik, po integracji ze sterownikami serii PCD7.L62xN i PCD7.L60x-1, pozwala na ustawianie najważniejszych parametrów stanowiących o komforcie w pomieszczeniu (jak oświetlenie, temperatura,  prędkość wentylatorów, kontrola obecności). O wymiernej wartości możliwości parametryzacji komfortu w pomieszczeniach przekonują niezależne badania stwierdzające, że wydajność pracowników, którzy mogą dopasowywać parametry komfortu w swoim otoczeniu pracy wzrasta o 9 %*.

PCD7.L645 umożliwia zdefiniowanie i zapamiętanie 4 scen określających warunki panujące w pomieszczeniu (aktywacja grup oświetlenia, stopień otwarcia rolet, temperatura i ustawienia wentylatorów) i przywołanie ich za pomocą jednego przycisku. Zielone listki ECO-Vue graficznie informują o zużyciu energii elektrycznej w czasie rzeczywistym; ma to na celu wspieranie świadomych zachowań energooszczędne użytkowników pomieszczeń. Te natychmiastowe, bezpośrednie informacje zwrotne mogą zwiększyć efektywność energetyczną aż o 15% (wg badań Uniwersytetu Cornell). PCD7.L645 ma zintegrowany czujnik temperatury NTC 10k.
Automatyczna regulacja przyciemnienia ekranu w zależności od jasności w pomieszczeniu zapewnia doskonały komfort odczytu informacji. Funkcja standby może być używana do ustawienia czasu wygaszenia ekranu po ostatniej akcji. Jest to szczególnie przydatne w hotelach, bo pozwala uniknąć drażniących źródeł światła w nocy.

Panele PCD7.L645 są dostępne w 2 kolorach obudowy: białym z ramką z aluminium (PCD7.L645W) i czarnym z ramką z aluminium (PCD7.L645B).

Obszary zastosowań:

  • biura
  • pokoje hotelowe
  • sale konferencyjne
  • apartamentowce

* żródło: CIBSE TM24 Environmental Factors Affecting Office Worker Performance, www.cibse.org

Więcej informacji o PCD7.L645

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl