Farnell element14 powołuje Roberta Rospedzihowskiego na dyrektora sprzedaży w Europie Wschodniej - EUROPA ŚRODKOWOWSCHODNIA - FARNELL ELEMENT14
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell element14 powołuje Roberta Rospedzihowskiego na dyrektora sprzedaży w Europie Wschodniej
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell element14 powołuje Roberta Rospedzihowskiego na dyrektora sprzedaży w Europie Wschodniej

Farnell element14 powołuje Roberta Rospedzihowskiego na dyrektora sprzedaży w Europie Wschodniej

Firma Farnell element14 powołała Roberta Rospedzihowskiego na regionalnego dyrektora sprzedaży w Europie Wschodniej. Robert dołączył do zespołu przechodząc z firmy Thomas Cook, a wcześniej w firmie Farnell element14 pełnił funkcję dyrektora ds. zarządzania globalnymi dostawcami. 

Rospedzihowski był także dpowiedzialny za pierwsze działania operacyjne firmy Farnell element14 w Europie Wschodniej ponad osiem lat temu, a teraz będzie skupiał się na rozwijających się kluczowych rynkach w Polsce, w Czechach, Rumunii, na Węgrzech i na Słowacji. Robert będzie urzędował w krakowskim centrum firmy oraz w siedzibie w Leeds i będzie odpowiedzialny za budowanie bliższych relacji pomiędzy firmą Farnell element14 a dostawcami i klientami w tym regionie. 

 – Europa Wschodnia to jeden z najbardziej ekscytujących rynków w dzisiejszej branży elektronicznej, w którym wiele się zmieniło od momentu, kiedy rozpoczynaliśmy nasze działania w tym regionieObserwujemy wchodzenie na rynek wielu CEM, rzucanie wyzwań najsilniejszym graczom, a także rośnięcie w siłę społeczności OEM zainteresowanej tematyką projektowania i inżynierii. Nasza oferta pozwala nam zaspakajać potrzeby tych grup. Moją nową rolą będzie stworzenie oferty dla całej Europy Wschodniej i poszerzenie obecności w sieci, a także zaoferowanie wsparcia w lokalnych językach w celu dostarczenia klientom najwyższej jakości obsługi, której oczekują – mówi Rospedzihowski.

Powołanie to dopełnia niedawne przeniesienie zespołu obsługi klienta do biura w Krakowie w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klientom z Europy Wschodniej.  

Pokaźne inwestycje w zapasy w przeciągu ubiegłych dwóch lat sprawiły, że firma Farnell element14 zwiększyła swoje możliwości obsługi małych i średnich klientów od etapu prototypu aż po produkcję. W związku z gwałtownym rozwojem społeczności CEM i majsterkowiczów w Europie Wschodniej firma Farnell element14 przedstawia świetną ofertę dla inżynierów elektroników dla każdego etapu tworzenia urządzeń.

Źródło: Farnell element14

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl