Targi Maintenance coraz bliżej - TARGI - UTRZYMANIE RUCHU - MAINTENANCE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Targi Maintenance coraz bliżej
drukuj stronę
poleć znajomemu

Targi Maintenance coraz bliżej

Targi Maintenance coraz bliżej
fot. Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Innowacje produktowe, nowe technologie dedykowane dla przemysłu, rozwiązania i doświadczenia liderów branży – to wszystko, w jednym miejscu, podczas Międzynarodowych Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance. Na jedyne tego typu targi w Europie Środkowej zapraszamy już 6 i 7 października do Międzynarodowego Centrum Targowo – Kongresowego EXPO Kraków.

Targi Maintenance to spotkanie na którym nie może zabraknąć inżynierów i specjalistów, którzy na co dzień odpowiedzialni są w swojej pracy za optymalizację i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych. Wydarzenie to co roku gromadzi wystawców posiadających w swojej ofercie najlepsze rozwiązania z zakresu mechaniki, hydrauliki, jak również nowości techniczne oraz zaawanasowane oprogramowanie usprawniające diagnostykę aparatury, monitorowanie stanu maszyn, czy sterowanie urządzeniami.

Szeroki wachlarz rozwiązań prezentowanych przez tegorocznych wystawców rozwiązań, spełni oczekiwania przedstawicieli każdej branży. Różnorodność oferty będzie odpowiedzią na specyficzne potrzeby w przedsiębiorstwach. To tutaj rozwiązanie dla swojej firmy odnajdą zainteresowani zarówno branżą spożywczą, jak i chemiczną, metalurgiczną, elektromaszynową, czy też wydobywczą.

Dodatkowym atutem Targów Maintenance jest ich połączenie z Międzynarodowymi Targami Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas, które w sposób naturalny tematycznie wzbogacają wydarzenie. Uczestnicy obu imprez będą mogli  skorzystać z różnorodnej oferty programu towarzyszącego –  dla zainteresowanych przewidziano bezpłatny udział w seminariach workShops oraz demonstracyjny pokaz wybuchów i zabezpieczeń przeciwwybuchowych – ATEX, który organizowany jest we współpracy z GRUPĄ WOLFF.

Uczestnicy pokazu doświadczą siły eksplozji, do jakich może dojść w środowisku przemysłowym i do jakich, według statystyk, dochodzi codziennie na całym świecie. Demonstracja obejmie kontrolowane wybuchy pyłów
i par powszechnie znanych i stosowanych substancji (np. mąki) oraz testy poszczególnych typów systemów przeciwwybuchowych, które mają zapobiegać znacznym stratom materialnym, jak i zapewnić bezpieczeństwo w środowisku pracy.

Co więcej, pierwszego dnia, partner Targów, wydawca magazynu Powder&Bulk, przygotował dla wszystkich uczestników wydarzenia Konferencję Nowoczesne Technologie w Branży Materiałów Sypkich.

Dla najbardziej wymagających dedykowano Jesienną Szkołę Utrzymania Ruchu, która jak wyjaśnia Arkadiusz Maciaś – uczestnik poprzedniej edycji szkolenia i właściciel firmy Profen – „Jest imprezą, na której spotykają się eksperci z dziedziny UR oraz swoje wykłady, prezentacje, szkolenia i warsztaty mają osoby zajmujące się zawodowo TPM, bezpieczeństwem maszyn, wprowadzaniem maszyn do obrotu i do użytku. Poprzez połączenie informacji na samej szkole UR z targami prezentującymi nowe technologie i bardzo ciekawe rozwiązania techniczne udało się organizatorom połączyć wszystko w jedną całość, która na pewno wszystkich zadowoli”. Warto podkreślić, że jeszcze tylko do końca sierpnia można skorzystać ze specjalnego rabatu i zapisać się na szkolenie w promocyjnej cenie.

 

Ze szczegółowym planem targów oraz harmonogramem wydarzeń towarzyszących mogą Państwo zapoznać się na stronach imprez: www.mtc.krakow.pl oraz www.symas.krakow.pl. Pod tymi adresami można również dokonać rejestracji online, umożliwiającej bezpłatny udział w Targach.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl