Przemysłowe monitory z komunikacją do 100 m - SABUR - ASEM - MONITOR PRZEMYSŁOWY
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Przemysłowe monitory z komunikacją do 100 m
drukuj stronę
poleć znajomemu

Przemysłowe monitory z komunikacją do 100 m

Przemysłowe monitory z komunikacją do 100 m
źródło: Sabur

MH-R to rodzina przemysłowych monitorów firmy ASEM, które mogą pracować w odległości do 100 m od komputera;  sygnały DVI-D i USB 2.0. są przesyłane za pomocą transmitera i kabla Ethernetowego.

Rodzina monitorów MH-R dostępna jest w 9 wielkościach ekranu od 8,4" do 21,5", w proporcjach obrazu: 4:3, 5:4 i 16:9. Wszystkie modele są wyposażone w ekran LCD TFT z podświetleniem LED i 5-przewodową matrycą rezystancyjną. Monitory dostępne są w solidnej, metalowej obudowie z frontem z aluminium lub aluminium w wykonaniu True Flat. Dodatkowo modele MH-R o przekątnych 12,1”, 15”, 17” i 19” dostępne są w wykonaniu True Flat i wykończeniu ze stali nierdzewnej (MH-R-TFX), a ‒ 15,6", 18,5“, 21,5" z matrycą pojemnościową P-Cap i technologią multidotyku (MH-R-TFM). 

Zestaw przeznaczony do zdalnej komunikacji składa się z sekcji odbiornika zabudowanego w monitorze oraz modułu transmitera umieszczanego w pobliżu komputera PC. Technologia umożliwia przesył  wysokiej jakości sygnału z rozdzielczością Full HD bez strat jakości i opóźnień. Kable typu Ethernet Cat 5e SF/UTP mogą pochodzić z oferty ASEM lub innych producentów.
Monitory mają wbudowane wejścia wideo DVI-D oraz do 3 portów USB.
Stopień ochrony MH-R  wynosi IP66, a w przypadku modeli ze stalowym frontem True Flat – IP66K. Monitory pracują w temperaturze 0 – 50 °C (przekątne ekranu do 15,6”) lub 0 – 45 °C (w przypadku ekranów powyżej 15,6”).

Więcej

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl