3 w 1: wizualizacja, sterowanie i zdalny serwis - SABUR - PANELE OPERATORSKIE - ASEM
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności 3 w 1: wizualizacja, sterowanie i zdalny serwis
drukuj stronę
poleć znajomemu

3 w 1: wizualizacja, sterowanie i zdalny serwis

3 w 1: wizualizacja, sterowanie i zdalny serwis
źródło: Sabur

LP700 firmy ASEM to seria paneli PAC realizująca funkcje wizualizacji, sterowania i zdalnego dostępu serwisowego do instalacji automatyki.

Panele LP700  bazują na architekturze Intel Atom i systemie Windows Embedded Compact 7 Pro. Oferowane są w aluminiowych obudowach (również w wersji True Flat), w 8 wielkościach ekranu (od 6,5” do 18,5”) i proporcjach obrazu 4/3 lub 16/9. W wersji podstawowej panele wyposażono w 2 porty Ethernet, 2 porty USB, RS-232, 2 sloty mini PCI (do instalacji karty ASEM NETcore) oraz kartę pamięci NV RAM 512 KB, która pozwala zachować dane procesowe w razie awarii zasilania.

Funkcje związane z wizualizacją procesów realizowane są w oparciu o środowisko HMI/SCADA Premium HMI 4 (jest to pakiet narzędziowy, który obsługuje wszystkie panele i komputery producenta), funkcje sterowania dostępne są dzięki pakietowi SoftPLC CODESYS. CODESYS udostępnia do komunikacji w trybie master wiele popularnych sieci przemysłowych, m.in: CANopen, EtherCAT, Modbus RTU i Modbus TCP/IP, Profibus i Profinet. Panele LP700 obsługują wymienione sieci i w ich obszarze można je rozbudowywać modułami wejść/wyjść zdalnych.

Oprócz funkcji wizualizacyjno-sterujących panele PAC (skrót od Programmable Automation Controller, czyli sterownik programowalny automatyki) oferują bezpieczny, zdalny dostęp w trybie serwisowym do urządzeń i instalacji, który realizowany jest za pomocą technologii ASEM Ubiquity.
Panele operatorskie, w których zintegrowane zostały funkcje sterowania, stanowią znakomitą alternatywę dla tradycyjnego połączenia sterownika PLC/PAC z panelem HMI.

Więcej informacji www.sabur.com.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl