Pokaz wybuchów i zabezpieczeń przeciwwybuchowych na targach w Krakowie - TARGI - WYBUCH - UTRZYMANIE RUCHU - MAINTENANCE - ZABEZPIECZENIA PRZECIWWYBUCHOWE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Pokaz wybuchów i zabezpieczeń przeciwwybuchowych na targach w Krakowie
drukuj stronę
poleć znajomemu

Pokaz wybuchów i zabezpieczeń przeciwwybuchowych na targach w Krakowie

Pokaz wybuchów i zabezpieczeń przeciwwybuchowych na targach w Krakowie
fot. Targi w Krakowie

Podczas tegorocznej edycji Targów SyMas i Maintenance nie zabrakło specjalnych atrakcji i wydarzeń towarzyszących. W ciągu dwóch dni odbyły się liczne seminaria, konferencje, szkolenia, a także pokaz wybuchów i zabezpieczeń przeciwwybuchowych. Jednak to, co rokrocznie przekonuje coraz szersze grono specjalistów branży do udziału w targach, to przede wszystkim wyjątkowa oferta wystawców i atmosfera sprzyjająca biznesowi. Targi SyMas i Maintenance są imprezą wyjątkową, która w zasadzie nie ma odpowiednika na terenie całej Europy Centralnej.

W dniach 6-7 października 2015 roku w EXPO Kraków odbyły się 7. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas. Imprezie tradycyjnie już towarzyszyły Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance. Z ofertą ponad 170 Wystawców zapoznało się szerokie grono specjalistów utrzymania ruchu, planowania produkcji, a także przedstawicieli branży wykorzystujących materiały sypkie i masowe. Zarówno Wystawcy, jaki i Odwiedzający podkreślają, że czas poświęcony na udział w targach SyMas i Maintenance każdorazowo procentuje zarówno nowymi kontaktami, jak i konkretnymi zleceniami. Przestrzeń i atmosfera targów sprzyjają interesom oraz nawiązywaniu i utrzymywaniu długotrwałych relacji biznesowych.

Przemysłowo, merytorycznie i z wybuchem – za nami Targi SyMas i Maintenance

 – Targi dają perspektywy, które z czasem przeradzają się w wymiar finansowy. Szczególnie w tym roku mieliśmy ciekawych odwiedzających na Targach SyMas. To jest taka branża, gdzie nie od razu można zaistnieć. Próba dotarcia do tych osób za pośrednictwem innego kanału to żmudne dla nas zabiegi, natomiast tutaj te osoby przychodzą same. Odwiedzający nasze stoisko byli ściśle zainteresowani tym, po co tu przyszli – podkreślają Joanna Kosterska, Marketing & PR oraz Paweł Margas, Sales Manager, Fluid Systems z firmy M&MR Trading Polska Sp. z o.o., Trans Comfort Business Unit.

Program towarzyszący Targów również cieszył się pozytywnym odbiorem i zainteresowaniem ze strony odwiedzających. Szczególnie cenionym wydarzeniem w branży jest Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu – dwudniowe szkolenie przeznaczonego dla przedstawicieli działów utrzymania ruchu i produkcji. Partner Targów SyMas, Magazyn Powder&Bulk przeprowadził VII Konferencję Nowoczesne Technologie w Branży Materiałów Sypkich.

O atrakcje specjalne zadbała grupa WOLFF. Przed budynkiem EXPO Kraków odbył się spektakularny pokaz wybuchów i zabezpieczeń przeciwwybuchowych, wśród których znalazła się między innymi eksplozja oparów palnych cieczy oraz operacja tłumienia wybuchu węgla na otwartej przestrzeni.

Pokaz wybuchów i zabezpieczeń przeciwwybuchowych na targach w Krakowie

Przed budynkiem EXPO Kraków odbył się spektakularny pokaz wybuchów i zabezpieczeń przeciwwybuchowych, wśród których znalazła się między innymi eksplozja oparów palnych cieczy oraz operacja tłumienia wybuchu węgla na otwartej przestrzeni.

Źródło: Targi w Krakowie

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl