24-calowe komputery i monitory ASEM - SABUR - KOMPUTERY PANELOWE - ASEM
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności 24-calowe komputery i monitory ASEM
drukuj stronę
poleć znajomemu

24-calowe komputery i monitory ASEM

24-calowe komputery i monitory ASEM

Firma ASEM udostępniła komputery panelowe i monitory przemysłowe wyposażone w ekrany o przekątnej 24” i rozdzielczości Full HD.

Rodziny komputerów panelowych ASEM HT2200, HT3000 i HT5000, a także monitorów MH100 i MHR100 zostały rozszerzone o modele z panoramicznym 24-calowym ekranem i rozdzielczością Full HD. Urządzenia są wyposażone w 5-przewodową rezystancyjną matrycę dotykową LCD TFT z podświetleniem LED, która wyświetla obraz w proporcjach 16:9, w 16,7 milionach kolorów, z jasnością 300cd/m2  i kontrastem 5000:1.

24-calowe komputery i monitory są dostępne w aluminiowych obudowach z wykończeniem standardowym lub True Flat. Dopuszczalna temperatura pracy urządzeń wynosi 0-50 °C, a stopień ochrony IP66.

Komputery panelowe serii HT2200, HT3000 i HT5000 oraz monitory przemysłowe serii MH100 są zgodne z nowym standardem ASEM, który oznacza zunifikowane otwory montażowe urządzeń, wspólne dla odpowiednich wielkości ekranu, fronty dostępne w kilku wariantach wykończenia (aluminium, aluminium True Flat) oraz zintegrowane interfejsy USB.

www.sabur.com.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl