Ekonomiczne, jednofazowe liczniki energii elektrycznej - LICZNIK ENERGII ELEKTRYCZNEJ - SAIA BURGESS CONTROLS - JEDNOFAZOWY LICZNIK ENERGII ELEKTRYCZNEJ
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Ekonomiczne, jednofazowe liczniki energii elektrycznej
drukuj stronę
poleć znajomemu

Ekonomiczne, jednofazowe liczniki energii elektrycznej

Ekonomiczne, jednofazowe liczniki energii elektrycznej
źródło: SABUR

Saia PCD EMD1 to nowe, ekonomiczne liczniki energii elektrycznej firmy Saia Burgess Controls, wyposażone w wyjście impulsowe i przeznaczone do pomiarów bezpośrednich do 32 A. Jednofazowe urządzenia, wyposażone w wyświetlacz LCD, są dostępne w bardzo korzystnej cenie.

Liczniki charakteryzują niewielkie gabaryty i szwajcarska jakość wykonania – EMD1 mają pierwszą klasę dokładności (zgodnie z normą IEC62053-21). Są odporne na działanie magnesów neodymowych i zakłócenia elektromagnetyczne, można je dodatkowo zabezpieczać plombami. Urządzenia pracują w temperaturze -10 °C do + 55 °C. Zapewniają precyzyjny, stabilny i pewny pomiar zużycia energii w aplikacjach podlicznikowych w obiektach typu galerii handlowych, kempingów, hal wystawienniczych, a także wszelkich współdzielonych powierzchniach, gdzie mierzone jest indywidualne zużycie energii poszczególnych najemców. Oprócz tego liczniki EMD1 znajdują zastosowanie w pomiarach energii z odnawialnych zasobów, np. z instalacji fotowoltaicznych.

Liczniki energii serii EMD1 są przystosowane do montażu na szynie DIN i zabudowy w standardowych szafach elektrycznych.

Najważniejsze parametry:

  • 230 VAC 50 Hz
  • pomiar w układach bezpośredni do 32 A
  • 7-cyfrowy wyświetlacz LCD
  • klasa dokładności 1 zgodnie z IEC 62 053-21
  • wyjście impulsowe S0
  • montaż na szynie DIN, szerokość zaledwie 1 moduł: 17,5 mm, możliwość plombowania
  • temperatura pracy: -10 °C do + 55 °C

Ofertę liczników energii elektrycznej rodziny Saia PCD tworzą liczniki do pomiarów bezpośrednich i półpośrednich (0,25 A – 6000 A), jedno- i trójfazowych, z wyjściem impulsowym S0 lub interfejsami komunikacyjnymi S-Bus, M-Bus lub Modbus. Dostępne są liczniki w wersjach jedno- i dwukierunkowych. Wszystkie urządzenia serii są przystosowane do zabudowy w standardowych szafkach i montażu na szynie DIN (producent oferuje również opcjonalny zestaw do montażu na elewacji). Liczniki energii szwajcarskiego producenta charakteryzuje solidna przemysłowa konstrukcja (Swiss made) i niewielki rozmiar odpowiadający normom instalacyjnym dla szaf elektrycznych.

Więcej informacji o liczniku EMD1

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl